Válek autosportVálek tourItalia in Ostrava - eshop
Novinky Italia in Festa
 

registrace | zapomenuté heslo
Nejnovější články

Pojeďte s námi odhalit příběhy z automobilové historie - Část 11: Audi

2. 9. 2013

Volkswagen, Mercedes, BMW, Audi a další… Jmenované vozy mají jedno společné, pocházejí od německých automobilových společností. Jednu z nich si nyní vezmeme pod drobnohled. Budou to vozy automobilky Audi, která je dodnes řazena k jednomu z největších světových výrobců luxusních automobilů. Buďte si jisti, že Vás vozy ohromí…

více


Pojeďte s námi odhalit příběhy z automobilové historie - Část 10: Citroën

11. 4. 2013

Po nejstarší automobilce světa, kterou byl Mercedes, ještě na evropském kontinentě zůstaneme a přesuneme se z Německa do Francie, do neméně známé automobilky Citroën, která dala světu několik legendárních vozů.

více


Pojeďte s námi odhalit příběhy z automobilové historie - Část 9: Mercedes

29. 8. 2012

V našem putování po stopách automobilové historie už máme za sebou několik slavných výrobců. Jsou za námi nablýskané vozy, vozy s bohatou minulostí, klenoty, které pokud vlastníme, pyšníme se jimi ve sváteční dny, hýčkáme je a opečováváme.

Po čase, kdy jsme brázdili americký kontinent, se nyní podíváme do Německa, do nejstarší automobilky světa, kterou je Mercedes-Benz.

více


Pojeďte s námi odhalit příběhy z automobilové historie - Část 8: Ford

12. 6. 2012

Při našem putování po stopách automobilové historie jsme navštívili rozmanité země – Itálii, Francii, Německo a stranou nezůstal ani náš kraj – Česká republika. V dnešním díle se vydáme mnohem dál, do amerického státu Michigan, do města Detroitu. A začneme hned na předměstí…

více


Pojeďte s námi odhalit příběhy z automobilové historie - Část 7: Opel

3. 5. 2012

K západním sousedům jsme už v našem putování po cestách odhalujících příběhy z automobilové historie zavítali. Tentokrát se do Německa podíváme znovu a bude to opět cesta zpátky v čase, cesta za historickými vozy značky Opel.

více


Pojeďte s námi odhalit příběhy z automobilové historie - Část 6: Renault

4. 4. 2012

Po čase, kdy jsme brázdili tuzemské silnice ve vozech Škoda, si zajedeme na výlet do Francie. Do země bohaté na vinice, přírodní, umělecké i historické památky. A co si z nepřeberného množství vybrat? Jako milovníci veteránů máme jasný cíl, je jím automobilka Renault.

Automobily důmyslně konstrukčně řešené, ladných křivek, nablýskaných karoserií, co víc si přát…

více


Pojeďte s námi odhalit příběhy z automobilové historie - Část 5: Škoda

1. 3. 2012

Po projížďce v „lidovém vozítku“ zasedneme za volant českého automobilu a zajedeme si na výlet do středočeského města Mladá Boleslav, kde sídlí největší český výrobce automobilů, Škoda Auto a. s.

více


Pojeďte s námi odhalit příběhy z automobilové historie - Část 4: Volkswagen

15. 11. 2011

V další části naší jízdy automobilovou minulostí se vydáme západním směrem a zavítáme do sousedního státu, do města Wolfsburg rozkládajícího se v oblasti Dolního Saska a do proslulé automobilky Volkswagen, z jejichž dílen vyjížděla vozidla, která si svou oblíbenost stále drží. I v dnešní době patří Volkswagen k největšímu automobilovému koncernu. A není divu. Pojeďme prozkoumat slavnou minulost.

více


Pojeďte s námi odhalit příběhy z automobilové historie - Část 3: Tatra

15. 8. 2011

Po návštěvě slunné Itálie se opět vracíme do České republiky, tentokrát na Moravu, kde zajedeme do Kopřivnice a tamní slavné automobilky Tatra, která proslavila toto malé město ležící v Moravskoslezském kraji po celém světě.

více


Pojeďte s námi odhalit příběhy z automobilové historie - Část 2: Fiat

14. 7. 2011

Po projížďce Prahou a exkurzi v automobilce Praga, kde na nás dýchla jemná nostalgie, se vydáme směrem na jih, do prosluněné Itálie, země lahodných vín, svěží středomořské kuchyně a jižanského temperamentu, konkrétně do severozápadní části, do průmyslového města Turín a tamní automobilky Fiat, z níž vyjížděly vozy, jež se těšily velké oblibě i u nás.

Usedněme tedy na chvíli do těchto nádherných a nablýskaných automobilů a potěšme se obdivnými pohledy kolemjdoucích.

více


Pojeďte s námi odhalit příběhy z automobilové historie - Část 1: Praga

11. 5. 2011

Každá věc i ta sebemenší má svého majitele, který na něm během let zanechal stopu, otisk doby. Z věci se pak stává vzpomínka, kterou si s nostalgií připomínáme listováním v albu nebo vyprávěním. Nejsou to ale jen upomínky na malé věci, jak by se mohlo na první pohled zdát. Takříkajíc sentimentální vztah můžeme mít i k věcem velkým, jako jsou právě vozy, mobilní prostředky, které s námi cestovaly za zážitky, provázely nás v parném létě i dešti, zkrátka tu pro nás byly a žily s námi.

více

14. 12. 2018
Silvestrovská AOS

AOS pro všechny typy osobních vozidel.… více info.


7. 12. 2018
Vánoční auto moto burza Svitavy

Vánoční auto moto burza Svitavy… více info.


30. 11. 2018
Burza historických vozidel Chotusice

Burza HV a dílů v Chotusicích u Čáslavi, auto, moto, starožitnosti a militarie … … více info.


archív novinek

© 2010 – 2018 MARF reklamní agentura, grafické studio a tvorba webových stránek