Válek autosportVálek tourItalia in Ostrava - eshop
 Novinky Italia in Festa
 

registrace | zapomenuté heslo

Novinky

registrace | zapomenuté heslo

Výjimečná jízda ve výjimečný den

Aby byl Váš slavnostní den nezaměnitelný, originální a plný neobvyklých zážitků, pronajměte si krásný historický automobil věhlasné italské značky Fiat. Nostalgická projížďka ve voze Fiat 520 (r. v. 1928) s řidičem Vám zaručí neopakovatelnou atmosféru.

Na první společnou cestu
Nevěsta v sněhobílých šatech, ženich gentleman, rodiče a blízcí, slzy radosti i štěstí, taková je svatba, o které sní snad každý zamilovaný pár. Svatební den by měl být výjimečný po všech stránkách a k tomu bezpochyby patří i výjimečný automobil, se kterým se plni očekávání vydáte na první cestu společného života.

Splníme Vaše přání
Chcete, aby byl Váš slavnostní den originální? Přejete si neobyčejný vůz, který Vás doveze na místo obřadu? Jsou pro Vás luxusní limuzíny až příliš moderní? Pak dejte přednost raritě a vychutnejte si atmosféru historického vozu, kterým byste se běžně nesvezli a který učiní Váš den jedinečný.

Připomínejte si to krásné
Vstup dvou lidí do manželství je slavnostní okamžik, který by měl být spojen s takovými zážitky, na které budete i po letech rádi vzpomínat a zároveň si je toužit zopakovat. My Vám to umožníme. Výročí svatby je významným dnem v kalendáři. Každý rok si tak můžete připomenout svatební den v historickém voze. A uvítáte-li za nějaký čas nového člena rodiny, dovezte jej na křtiny v automobilu, v němž jste Vy uskutečnili svou první novomanželskou jízdu. I každé další slavnostní okamžiky pak můžou být spojeny s tímto vozem – ať už promoce Vašich dětí nebo jejich svatební den.

Zážitky zůstanou
Pro život jsou důležité okamžiky radosti spojené s příjemnými zážitky, na které budete dlouho vzpomínat a vyprávět o nich svým blízkým. Tyto chvíle jsou trvalé a jsou zárukou, že jste zažili něco opravdu výjimečně krásného. Dopřejte si tento okamžik nebo jej darujte svým blízkým.

Více podrobností o svatebním dnu v historickém voze.


DiskuzeNový příspěvek

Nové příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé.
© 2010 – 2019 MARF reklamní agentura, grafické studio a tvorba webových stránek