Válek autosportVálek tourItalia in Ostrava - eshop
 Novinky Italia in Festa
 

registrace | zapomenuté heslo

Novinky

registrace | zapomenuté heslo

Na co se těšit v roce 2015 aneb nahlédnutí do nové sezóny

Milovníci motorismu, zejména pak historických aut už jistě nemůžou dospat a netrpělivě vyhlíží dobu, kdy budou moci se svými nablýskanými miláčky vyrazit na cesty. Dobrodružství a zážitky čekají nejen tam. Také srazy, burzy nebo závody přinášejí novinky, zajímavosti a třeba i nová přátelství. A že je opravdu na co se těšit, se můžete přesvědčit ve stručném přehledu, který uvádíme níže a který se pro vás může stát třeba inspirací pro příjemně strávený den. Tak otevřete diáře, kalendáře a začněte kroužkovat.

Na co se těšit v roce 2015 aneb nahlédnutí do nové sezóny

Březen
V březnu sice ještě lezeme za kamna, ale 15. března bychom z nich měli přeci jenom slézt. Ve Svitavách proběhne auto-moto burza a bleší trh.
http://www.burzasvitavy.cz/

20. března se určitě vydejte do Brna. Bude to stát za to. Od 20. do 23. března nesmí na výstavě a veletrhu historických vozidel Classic show Brno chybět žádný zanícený příznivec.
http://www.classicshow.cz/


Duben
V dubnu připomínají jaro nejen Velikonoce, ale i jarní projížďky probouzející se krajinou. Tak pojeďte třeba do Kaplic na Jízdu sněženek.
http://www.veteranweb.cz/…-04-2015.php

Zajímá-li vás vše kolem motorismu, ale i vojenské a zemědělské techniky, zavítejte do Drahotuš, kde se bude 11. dubna konat burza.
http://www.burzadrahotuse.cz/

V Brně proběhnou oslavy k 70. výročí osvobození města a ukončení 2. světové války. Chybět nebude přehlídka vojenské historické techniky na náměstí Svobody ani bohatý celodenní program.
http://www.orechov1945.cz/

Rožnov pod Radhoštěm láká návštěvníky Valašským muzeem v přírodě. Budete-li se zde nacházet 26. dubna, zavítejte na auto-moto burzu, kterou pořádá místní veteran club.
http://www.valasskyvcc.cz/


Květen
8. května si nenechte ujít 36. ročník Soutěže elegance historických vozidel Roztoky 2015, která je určena pro všechny kategorie historických vozidel. Tak co si zkusit zasoutěžit?
http://www.vccpraha.cz/…del-roztoky/


Červen
Od 16. června do 31. srpna budou na Černé louce v Ostravě zářit američtí veteráni na výstavě American classic cars.
http://www.cerna-louka.cz/akceN_556/v/


Červenec a srpen
10. až 12. července v Mladé Boleslavi změří na Rally Bohemia Historic své síly historické vozy v rámci Mistrovství České republiky v rally historických automobilů. U toho nesmíte chybět.
http://www.rallybohemia.cz/…/cs/historic

Další rallye na sebe nenechá dlouho čekat. Tentokrát v Karlových Varech proběhne od 31. července do 2. srpna 15. ročník mezinárodních závodů historických vozidel.
http://vcckarlovyvary.webnode.cz/


Září
5. a 6. září si vyhraďte čas na Ecce Homo Historic ve Šternberku, kde na vás čeká rally, výstava i soutěž v jízdě do vrchu.
http://www.eccehomo.cz/

Zářijový státní svátek můžete přijet oslavit Svatováclavskou vyjížďkou, která startuje na Masarykově náměstí v Novém Jičíně.
http://svatovaclavskavyjizdka.webnode.cz/


Chystáte se na některou zajímavou veteránskou akci, sraz nebo výstavu? Dejte nám o ní vědět.


DiskuzeNový příspěvek

Nové příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé.
© 2010 – 2019 MARF reklamní agentura, grafické studio a tvorba webových stránek