Válek autosportVálek tourItalia in Ostrava - eshop
Novinky Italia in Festa
 

registrace | zapomenuté heslo
Nejnovější články

Na co se těšit v roce 2015 aneb nahlédnutí do nové sezóny

9. 3. 2015

Milovníci motorismu, zejména pak historických aut už jistě nemůžou dospat a netrpělivě vyhlíží dobu, kdy budou moci se svými nablýskanými miláčky vyrazit na cesty. Dobrodružství a zážitky čekají nejen tam. Také srazy, burzy nebo závody přinášejí novinky, zajímavosti a třeba i nová přátelství. A že je opravdu na co se těšit, se můžete přesvědčit ve stručném přehledu, který uvádíme níže a který se pro vás může stát třeba inspirací pro příjemně strávený den. Tak otevřete diáře, kalendáře a začněte kroužkovat.

více


Výjimečná jízda ve výjimečný den

22. 6. 2011

Aby byl Váš slavnostní den nezaměnitelný, originální a plný neobvyklých zážitků, pronajměte si krásný historický automobil věhlasné italské značky Fiat. Nostalgická projížďka ve voze Fiat 520 (r. v. 1928) s řidičem Vám zaručí neopakovatelnou atmosféru.

více


Veteránský slet na Hukvaldech

18. 4. 2011

Vážené dámy a pánové,
VETERAN CAR CLUB OSTRAVA si Vás společně se společností Fond Janáčkovy Hukvaldy, o.s., kastelánem hradu Hukvaldy a se sponzorem, dovoluje pozvat na přátelský odpolední slet historických vozidel a motocyklů na hradě Hukvaldy.

Setkání se uskuteční v sobotu 7. května v prostorách Hukvaldské obory a hradu.

více


Veteránská sezóna 2011

8. 4. 2011

Vážené dámy a pánové,
VETERAN CAR CLUB OSTRAVA si Vás společně se sdružením GT 40 Milíkovským Mustang Klubem a se sponzory dovoluje pozvat na zahájení veteránské sezóny 2011.

více


Rallye Moravia 2011 - 7. - 11.9. 2011

7. 4. 2011

Pozvánka na mezinárodní soutěž historických automobilů „Rallye Moravia 2011“

Vážení přátelé historických automobilů,

pořadatelé z Veteran Car Clubu Ostrava si Vás dovolují pozvat k účasti na prestižní mezinárodní soutěži historických automobilů „Rallye Moravia 2011“. Turisticky atraktivní oblasti severní Moravy a Slezska v Polsku vytvoří kulisu pro soutěžemi zpestřené setkání přátel historických vozidel. Pro soutěžní posádky je zároveň připraven zajímavý doprovodný program – návštěva kulturních památek, tematické exkurze, hudební produkce a seznámení se s českou kuchyní a místními zvyky. Služby budou zahrnovat 4× komfortní ubytování s plnou penzí, občerstvení během jízdy, vstupné do zámků, muzeí a jeskyní, hudební produkci, parking, základní odtahovou a servisní mechanickou službu, lékařskou službu, plakát a videodokument o soutěži.


Startovné činí 12.000,– Kč pro dvoučlennou posádku.Podrobnosti o připravované soutěži budete moci sledovat na webových stránkách Veteran Car Clubu Ostrava – www.veteran-ova.cz. Případné informace můžete získat telefonicky prostřednictvím níže uvedených osob.


Jménem Veteran Car Clubu Ostrava
Vás srdečně zve k účasti
Ing. Jiří Lukeš, prezident klubu

více

14. 12. 2018
Silvestrovská AOS

AOS pro všechny typy osobních vozidel.… více info.


7. 12. 2018
Vánoční auto moto burza Svitavy

Vánoční auto moto burza Svitavy… více info.


30. 11. 2018
Burza historických vozidel Chotusice

Burza HV a dílů v Chotusicích u Čáslavi, auto, moto, starožitnosti a militarie … … více info.


archív novinek

© 2010 – 2018 MARF reklamní agentura, grafické studio a tvorba webových stránek