Válek autosportVálek tourItalia in Ostrava - eshop
Novinky
 

registrace | zapomenuté heslo
Nejnovější články

Na co se těšit v roce 2015 aneb nahlédnutí do nové sezóny

9. 3. 2015

Milovníci motorismu, zejména pak historických aut už jistě nemůžou dospat a netrpělivě vyhlíží dobu, kdy budou moci se svými nablýskanými miláčky vyrazit na cesty. Dobrodružství a zážitky čekají nejen tam. Také srazy, burzy nebo závody přinášejí novinky, zajímavosti a třeba i nová přátelství. A že je opravdu na co se těšit, se můžete přesvědčit ve stručném přehledu, který uvádíme níže a který se pro vás může stát třeba inspirací pro příjemně strávený den. Tak otevřete diáře, kalendáře a začněte kroužkovat.

více


Výjimečná jízda ve výjimečný den

22. 6. 2011

Aby byl Váš slavnostní den nezaměnitelný, originální a plný neobvyklých zážitků, pronajměte si krásný historický automobil věhlasné italské značky Fiat. Nostalgická projížďka ve voze Fiat 520 (r. v. 1928) s řidičem Vám zaručí neopakovatelnou atmosféru.

více


Veteránský slet na Hukvaldech

18. 4. 2011

Vážené dámy a pánové,
VETERAN CAR CLUB OSTRAVA si Vás společně se společností Fond Janáčkovy Hukvaldy, o.s., kastelánem hradu Hukvaldy a se sponzorem, dovoluje pozvat na přátelský odpolední slet historických vozidel a motocyklů na hradě Hukvaldy.

Setkání se uskuteční v sobotu 7. května v prostorách Hukvaldské obory a hradu.

více


Veteránská sezóna 2011

8. 4. 2011

Vážené dámy a pánové,
VETERAN CAR CLUB OSTRAVA si Vás společně se sdružením GT 40 Milíkovským Mustang Klubem a se sponzory dovoluje pozvat na zahájení veteránské sezóny 2011.

více


Rallye Moravia 2011 - 7. - 11.9. 2011

7. 4. 2011

Pozvánka na mezinárodní soutěž historických automobilů „Rallye Moravia 2011“

Vážení přátelé historických automobilů,

pořadatelé z Veteran Car Clubu Ostrava si Vás dovolují pozvat k účasti na prestižní mezinárodní soutěži historických automobilů „Rallye Moravia 2011“. Turisticky atraktivní oblasti severní Moravy a Slezska v Polsku vytvoří kulisu pro soutěžemi zpestřené setkání přátel historických vozidel. Pro soutěžní posádky je zároveň připraven zajímavý doprovodný program – návštěva kulturních památek, tematické exkurze, hudební produkce a seznámení se s českou kuchyní a místními zvyky. Služby budou zahrnovat 4× komfortní ubytování s plnou penzí, občerstvení během jízdy, vstupné do zámků, muzeí a jeskyní, hudební produkci, parking, základní odtahovou a servisní mechanickou službu, lékařskou službu, plakát a videodokument o soutěži.


Startovné činí 12.000,– Kč pro dvoučlennou posádku.Podrobnosti o připravované soutěži budete moci sledovat na webových stránkách Veteran Car Clubu Ostrava – www.veteran-ova.cz. Případné informace můžete získat telefonicky prostřednictvím níže uvedených osob.


Jménem Veteran Car Clubu Ostrava
Vás srdečně zve k účasti
Ing. Jiří Lukeš, prezident klubu

více

4. 6. 2018
13. Škoda sraz Moravský kras 2018

Zážitkový i klasický sraz pro všechny vozy značky Škoda. Na srazu jsou soutěžní kategorie:

  • auto srazu
  • osobnost srazu
  • sprinty (předo… více info.

28. 5. 2018
Sodomkovo Vysoké Mýto

Festival, na který můžete přijet historickým vlakem (Stříbrným šípem), je věnovaný automobilismu, kultuře a životnímu stylu 20. – 40.… více info.


21. 5. 2018
Veteránem Českým rájem

Tradiční třídenní setkání spojené s výletními jízdami krajem Českého ráje. Akce je vypsána pouze pro stroje vyrobené do roku 1945 vče… více info.


archív novinek

© 2010 – 2018 MARF reklamní agentura, grafické studio a tvorba webových stránek