Válek autosportVálek tourItalia in Ostrava - eshop
 Novinky Italia in Festa
 

registrace | zapomenuté heslo

Novinky

registrace | zapomenuté heslo
Nejnovější články

Sraz majitelů historických automobilů a motocyklů

13. 5. 2013

Koncem dubna proběhl v Ostravě na Slezskoostravském hradě sraz majitelů historických automobilů a motocyklů. Byli jste u toho? Pak se s námi podělte o své zážitky nebo přispějte svými fotografiemi do sekce Fotogalerie.

více


16. Helfštýnský okruh

10. 5. 2013

Dnes odpoledne startuje další ročník mezinárodní soutěže Helfštýnský okruh, na kterém se pravidelně sjíždějí historická vozidla s datem výroby do r. 1939. Najděte si svého favorita a přijďte ho podpořit. Kromě závodu na Vás čeká bohatý doprovodný program – akrobatické létání, módní přehlídka, zabijačkové speciality a mnoho dalšího. Závod potrvá do sobotních odpoledních hodin.
Více informací na www.oldtimer-helfstyn.cz.

více


Na brněnském výstavišti to o víkendu ožije

12. 4. 2013

Nenechte si to ujít a zajeďte si o víkendu na brněnské výstaviště na jarní MotorTechnu, kterou každoročně pořádá Auto Moto Club Brno. Co bude k vidění? Automobily, motocykly, součástky, sběratelské předměty a mnoho dalšího.
Více zde: http://www.motortechna.cz/navstev.html

více


Jaro se blíží

5. 3. 2013

Do začátku sezóny sice ještě nějaký ten pátek zbývá, ale na na poslední úpravy před vyjížďkou do terénu je ten nejvyšší čas. Kam se čtyřkolovým mazlíčkem a co na něm ještě vylepšit, zrenovovat? Válek autoservis Vám poradí.

více


Zaškrtněte si v kalendáři...

18. 2. 2013

Zaškrtněte si v kalendáři 15. až 17. březen a zajeďte si na výlet do Brna, protože

více


Měsíční dávka informací

11. 2. 2013

Příznivci veteránů můžou i v roce 2013 listovat Motor Journalem, časopisem, který je označován jako nestranný a nezávislý měsíčník

více


Péče o Vaše vozy

19. 11. 2012

Zima je tím nepříhodnějším obdobím popřemýšlet nad tím, co na svém čtyřkolovém mazlíčkovi vylepšit. Sháníte osvědčený autoservis, ale nevíte, na koho se obrátit? Vsaďte na Válek autosport, autoservis, který se již řadu let věnuje renovaci historických vozů. Více na http://www.valek-group.com/.

více


Muzeum s historickými vozy

6. 11. 2012

Jelikož je léto dávno za námi, podzim na svém vrcholu a zima už se pomalu blíží, láká nás spíš než vyjížďka teplo domova. Podzimní nevlídné počasí má ale také své kouzlo, které zejména spočívá v tom, že nám dává prostor vzdělávat se, číst, poznávat a věnovat se tomu, na co jsme neměli čas. Tímto se nám otevírá prostor k návštěvám nejrůznějších muzeí s historickými vozy. Jedno takové najdete v Olomouci. Jmenuje se Veteran Arena a patří k největšímu přístupnému muzeu u nás. Zde na Vás čekají stovky nablýskaných exponátů, které potěší všechny nadšence těchto historických vozidel. A nejen je… Na své si také přijdou milovníci výtvarného umění nebo příznivci dobré kávy.

Více zde: http://www.veteranarena.cz/cs/

více


4. ročník akce Putování za tradicemi republiky

26. 10. 2012

Tuto neděli můžete v Litomyšli zhlédnout spanilou jízdu veteránů, kterou již tradičně pořádá Veterán klub Litomyšl.

4. ročník akce nazvané Putování za tradicemi republiky začíná v 10:00 a těšit se můžete na bohatý doprovodný program.

Více zde: http://www.veteranklublitomysl.cz/?p=75

více


Svatováclavská vyjížďka na hrad

27. 9. 2012

V pátek 28. září 2012 proběhne 2. ročník Svatováclavské vyjížďky historických vozidel. Velkého setkání veteránů se můžete aktivně účastnit nebo se přijít podívat na krásné vozy a obdivovat technický um našich předků. Začátek je na Masarykově náměstí v Novém Jičíně, konec pak na hradě Starý Jičín.

více


«« « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 
© 2010 – 2019 MARF reklamní agentura, grafické studio a tvorba webových stránek